Dlaczego my?

Jesteśmy firmą usługowo handlową, co oznacza, że nie tylko mogą państwo u nas nabyć produkt ale również skorzystać z naszych usług montażowych lub serwisowych.

W Firmie MABAPA specjalizujemy się w kompleksowej realizacji instalacji wewnętrznych. Przez lata zyskaliśmy zaufanie kilku tysięcy właścicieli mieszkań i domów w których dokonaliśmy wymiany urządzenia, wykonaliśmy kompleksowe ogrzewanie lub przeprowadziliśmy serwis.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego nie ma tu miejsca na szablony, oklepane schematy czy masową produkcję. Stawiamy mocny nacisk na kontakt bezpośredni, żeby dogłębnie zrozumieć potrzebę klienta i stworzyć instalację spełniającą w pełni swoją rolę.

Jesteśmy autoryzowanym Salonem Firmowym Viessmann, gdzie nie tylko oferujemy produkt ale osobiście odpowiadamy za kwestie techniczne i serwisowe.

Instalatorów i partnerów handlowych wspieramy technicznie i handlowo w rozwoju biznesu. Współpracujemy z młodymi i doświadczonymi instalatorami oraz wielkimi korporacjami.

Zatrudniamy osoby z pasją i zaangażowaniem, które dzięki miłej i przyjaznej atmosferze stale zdobywają ogromne doświadczenie. Jako specjaliście w swojej dziedzinie nie zatrzymujemy wiedzy dla siebie ale lubimy się z nią dzielic.


Przez Wszystkie lata obsłużyliśmy : xxx klientów
Sprzedaliśmy : x urządzeń
Przeserwisowaliśmy x instalacji
Wykonaliśmy x instalacji solarnych
Wykonaliśmy x kotłowni z pompą ciepła
Wykonaliśmy x kotłowni gazowych
Położyliśmy x metrów ogrzewania podłogowego co stanowiło x metrów rury.
Zawiesiliśmy x grzejnikó
Sprzedaliśmy x litrów farby
Pomalowaliśmy x metrów ^2 ścian
Wykafelkowaliśmy powierzchnię x metrów
Wycyklinowaliśmy podłogi o powierzchni x

f