KS200 TLP Am Hewalex
KS200 TLP Am
Płaskie kolektory słoneczne KS2000 TLP Am są stosowane w systemach podgrzewania ciepłej wody użytkowej i wody basenowej. Cena obejmuje zestaw solarny dla 2-4 osób z zasobnikiem c.w.u.
Orientacyjny koszt produktu: 7000 zł netto

Płaskie kolektory słoneczne KS2000 TLP Am są stosowane w systemach podgrzewania ciepłej wody użytkowej i wody basenowej oraz do wspomagania c.o.

Płyta absorbera, jak i jego orurowanie, wykonane są w całości z aluminium, z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii spawania laserowego.

Trwałość i niezawodność

Zwiększona grubość blachy aluminiowej 0,40 mm, w porównaniu do standardowej grubości blach miedzianych 0,20 mm, rekompensuje w pełni niższą przewodność cieplną aluminium w stosunku do miedzi. Orurowanie HyLifeTM Solar absorbera wykonane z specjalnego stopu firmy Norsk Hydro ASA, zapewniając tym sammy długą eksploatację i odporność na korozję. obudowa wykonana z giętego profilu aluminiowego zapewnienia stabilność konstrukcji.

Ekonomiczne rozwiązanie

Wykorzystanie szkła strukturalnego zapewnia wysoką przepuszczalność promieni słonecznych. Izolacja  z wełny mineralnej gwarantuje niskie straty ciepła.

Jakość potwierdzona certyfikatem

Kolektorywyróżniają się dobrą jakością potwierdzoną europejskim certyfikatem SOLAR KEYMARK.


Dane techniczne:

 

f