Grzejniki dekoracyjne

Grzejniki dekoracyjne

są stosowane w instalacji centralnego ogrzewania w pomieszczeniach w których inwestor pragnie dodatkowo wyeksponować element grzewczy jako element dekoracyjny. W odróżnieniu do uniwersalnych grzejników podnoszą one walory estetyczne wnętrza. Nie zaleca się stosowania w pomieszczeniach w których wilgotność powietrza jest podwyższona np. halach basenów.

Ozdobne grzejniki Zehnder

W zależności od potrzeb aranżacyjnych, z szerokiego asortymentu grzejników oferowanych przez Zehnder, można wybrać grzejniki pionowe lub poziome. Grzejniki są oferowane w kolorach do wyboru z palety RAL, dostępne są na zamówienie. 

Pionowe grzejniki ozdobne

Grzejnik tego typu pozwala na wykorzystanie wąskiej powierzchni ścian. Istnieje możliwość montowania ich w pobliżu dużych okien i drzwi. Charakteryzują się minimalistycznym designem. Grzejniki dekoracyjne Zehnder mają świetne i różnorodne konstrukcje, która można dopasować do zaprojektowanego pomieszczenia.

Poziome grzejniki ozdobne

Grzejniki tego typu doskonale nadają się do ogrzewania pomieszczeń przeszklonych lub nowoczesnych mieszkań z dużymi oknami. Podobnie jak w przypadku grzejników pionowych różne kolory grzejników dekoracyjnych pozwolą na dopasowanie ich do każdego wystroju wnętrza.

Gwarancja

Wszystkie grzejniki dekoracyjne firmy Zehnder mają 10-letnią gwarancję.

f