Kominki z płaszczem wodnym

Kominki z płaszczem wodnym

Turbokominek to wkład kominkowy służący do ogrzewania pomieszczeń i przygotowywania ciepłej wody w okresach o niskim nasłonecznieniu. Jego moc  dobierana jest w zależności od powierzchni domu. Umożliwia przejęcie nadwyżki energii z kolektorów przez Turbokominek, który może działać w funkcji bufora. Przejętą energię przesyła na odbiorniki ciepła - ogrzewanie grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie łazienki lub z powrotem do zasobnika ciepłej wody użytkowej.Mogą one pracować w układzie zamkniętym lub otwartym w zależności od ilości potrzebnej mocy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na wysoką temperaturę gwarantują długi okres żywotności.

Turbokominek Akant
Wspaniale komponuje się w rustykalnych wnętrzach. Elementy wykorzystane jako wykończenia ramy Akant dodają kominkowi subtelności i delikatności. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym z wbudowanym wymiennikiem do pracy w układzie zamkniętym, z drzwiczkami prawostronnymi z poziomą szybą o wymiarach 370mm × 570mm.Dostępne moce 14, 18, 24, 32 kW, umożliwiają ogrzanie od 120 do 400 m2 powierzchni w domu mieszkalnym oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej.
Orientacyjny koszt urządzenia: 6200 zł netto
Turbokominek Caro
Idealna do nowoczesnych i prostych wnętrz. Drobne prostokąty, które stanowią wykończenie ramy CARO pozwalają na wydobycie z wnętrza odrobiny ciepła i zapewnienia domowej atmosfery. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym z wbudowanym wymiennikiem do pracy w układzie zamkniętym, z drzwiczkami prawostronnymi z poziomą szybą o wymiarach 370mm × 570mm. Dostępne moce 14, 18, 24, 32 kW, umożliwiają ogrzanie od 120 do 400 m2 powierzchni w domu mieszkalnym oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej.
Orientacyjny koszt urządzenia: 6300 zł netto
Kominek Neo
Propozycja do bardzo nowoczesnych wnętrz, dodatki i ozdoby zostały wyeliminowane całkowicie. Wspaniale komponuje się w nowoczesnych kamiennych obudowach, których zaletami są nietypowe kształty, różnorodność kolorów i form.Wkład kominkowy z płaszczem wodnym z wbudowanym wymiennikiem do pracy w układzie zamkniętym, z drzwiczkami prawostronnymi z poziomą szybą o wymiarach 370mm × 570mm.Dostępne moce 14, 18, 24, 32 kW, umożliwiają ogrzanie od 120 do 400 m2 powierzchni w domu mieszkalnym oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej.
Orientacyjny koszt urządzenia: 6400 zł netto
Turbokominek Migo
Stylowy i elegancki kominek dostosowany do nowoczesnego wnętrza. Front kominka charakteryzuje się prostotą i nowoczesnością. Wspaniale komponuje się w nowoczesnych regipsowych czy kamiennych obudowach, którymi zaletami są nietypowe kształty, różnorodność kolorów i form. Możliwość wyboru strony otwierania drzwiczek pozwala na dopasowanie kominka do każdej obudowy. Dostępne moce 14, 18, 24, 32 kW, umożliwiają ogrzanie od 120 do 400 m2 powierzchni w domu mieszkalnym oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej.
Orientacyjny koszt urządzenia: 6600 zł netto
Turbokominek Migo Grande
Stylowy i elegancki kominek dostosowany do nowoczesnego wnętrza. Front kominka charakteryzuje się prostotą i nowoczesnością. Wspaniale komponuje się w nowoczesnych regipsowych czy kamiennych obudowach. Możliwość wyboru strony otwierania drzwiczek pozwala na dopasowanie kominka do każdej obudowy. Kominek występuje w mocy 34kW umożliwiając ogrzanie od 320 do 380 m2 powierzchni w domu mieszkalnym oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej.
Orientacyjny koszt urządzenia: 13400 zł netto
Kominek Vertica
Pionowy kształt pozwala na podziwianie płonącego ognia z całkiem innej perspektywy. Prosta, pozbawiona ozdób rama dodaje uroku nowoczesnym wnętrzom, w których duże znaczenie ma elegancja i stylowość. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym z wbudowanym wymiennikiem do pracy w układzie zamkniętym z pionowymi drzwiczkami prawostronnymi z pionową szybą o wymiarach 468mm × 363mm. Dostępne moce 8, 10, 14 kW, umożliwiają ogrzanie od 60 do 130 m2 powierzchni w domu mieszkalnym oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej.
Orientacyjny koszt urządzenia: 4680 zł netto
Turbokominek Profi
Wykonana jest z gładkiego profilu,pozwala na podziwianie płonącego ognia z całkiem innej perspektywy. Prosta, pozbawiona ozdób rama dodaje uroku nowoczesnym wnętrzom, w których duże znaczenie ma elegancja i stylowość. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym z wbudowanym wymiennikiem do pracy w układzie zamkniętym z pionowymi drzwiczkami prawo lub lewostronnymi z pionową szybą o wymiarach 556mm × 500mm. Dostępne moce 8, 10, 14 kW, umożliwiają ogrzanie od 60 do 130 m2 powierzchni w domu mieszkalnym oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej.
Orientacyjny koszt urządzenia: 4980 zł netto
Turbokominek Migo Glass
Stylowy i elegancki kominek dostosowany do nowoczesnego wnętrza. Prosta rama kominka wykonana jest w całości z hartowanego szkła, posiada innowacyjny system otwierania. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym z wbudowanym wymiennikiem do pracy w układzie zamkniętym,posiada innowacyjne otwieranie i szybę o wymiarach 455mm × 684mm.Dostępne moce 14,18, 24,32kW, umożliwiają ogrzanie od 120 do 400 m2 powierzchni w domu mieszkalnym oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej.
Orientacyjny koszt urządzenia: 6900 zł netto
Turbokominek Plazmo
Duża szklana rama zapewniająca niekonwencjonalną wizję ognia oraz ukrytą klamkę, która podkreśla nowoczesny design. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym z wbudowanym wymiennikiem do pracy w układzie zamkniętym, z drzwiczkami prawostronnymi lub lewostronnymi, z poziomą szybą o wymiarach 572mm × 774mm. Dostępne moce 14, 18, 32 kW, umożliwiają ogrzanie od 120 do 350 m2 powierzchni w domu mieszkalnym oraz przygotowaniae ciepłej wody użytkowej.
Orientacyjny koszt urządzenia: 7200 zł netto
Turbokominek Vetro
Propozycja do bardzo nowoczesnych wnętrz. Szklana rama wspaniale komponuje się w nowoczesnych kamiennych obudowach, których zaletami są nietypowe kształty, różnorodność kolorów i form. Posiada też ukryty system otwierania. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym z wbudowanym wymiennikiem do pracy w układzie zamkniętym, z drzwiczkami prawo i lewostronnymi z poziomą szybą o wymiarach 432mm x 590mm. Dostępne moce 14, 18, 24, 32 kW, umożliwiają ogrzanie od 120 do 400 m2 powierzchni w domu mieszkalnym oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej.
Orientacyjny koszt urządzenia: 7000 zł netto
Turbokominek eLka
Stylowa i elegancka rama wykonana z narożnej szyby dostosowana do nowoczesnego wnętrza. Narożny kominek w dwóch wersjach otwierania drzwiczek na prawą lub lewą stronę z narożną szybą o wymiarach 460mm × 705mm × 444mm. Dostępne moce 16, 22 kW, umożliwiają ogrzanie od 100 do 240 m2 powierzchni w domu mieszkalnym oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej.
Orientacyjny koszt urządzenia: 9240 zł netto
Turbokominek eLka Glass
Stylowa i elegancka rama wykonana z dzielonej narożnej szyby dostosowana do nowoczesnego wnętrza. Narożny kominek dostępny w wersji prawo lub lewostronnej z dzieloną narożną szklaną ramą - boczną nieruchomą o wymiarach 572mm x 492mm oraz otwieranym frontem, który niezależnie od wersji kominka może mieć system otwierania na lewą lub prawą stronę.Występuje tylko w mocy 14 kW, umożliwia ogrzanie od 100 do 200 m2 powierzchni w domu mieszkalnym oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej.
Orientacyjny koszt urządzenia: 7800 zł netto
Turbokominek Panoramix
Powstała z myślą o podkreśleniu uroku palącego się ognia, poprzez zastosowanie szyby panoramicznej. Możliwość zamontowania kominka w narożniku sprawia, że PANORAMIX rozświetla cały pokój otulając go blaskiem ognia. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym z wbudowanym wymiennikiem do pracy w układzie zamkniętym, z drzwiczkami prawostronnymi z poziomą szybą o wymiarach 370mm × 570mm. Dostępne moce 14,18,24,32 kW, umożliwiają ogrzanie od 120 do 400 m2 powierzchni w domu mieszkalnym oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej.
Orientacyjny koszt urządzenia: 7100 zł netto
Turbokominek II
Idealne rozwiązanie dla prostego wnętrza,charakteryzuje się brakiem dodatków i wykończeń co pozwala cieszyć blaskiem ognia w nowoczesnym wnętrzu dla którego wystroju znaczący jest minimalizm. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym z wbudowanym wymiennikiem do pracy w układzie zamkniętym o niedużych gabarytach z panoramiczną ramą z drzwiczkami prawostronnymi, z poziomą szybą o wymiarach 275mm × 440mm. Dostępne moce 14, 16 kW, umożliwiają ogrzanie od 100 do 1600 m2 powierzchni w domu mieszkalnym oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej.
Orientacyjny koszt urządzenia: 6300 zł netto
f