Kotły węglowe i na ekogroszek

W swoim asortymencie posiadamy szeroki wybór produktów znanych firm, takich jak: Ogniwo, Zębiec, Klimosz.

Proponujemy następujące kotły:

- Węgiel/koks:

Zębiec: KWK, SWK, KWKD, KU, KMW, Wenus, Jowisz

Ogniwo: S6WC, S7WC

Klimosz: Viadrus Hercules U26, Viadrus Hercules U24

- Miał:

Zębiec: KMW

Ogniwo Eko

- Groszek/ekogroszek:

Zębiec: KP, Merkury

Ogniwo: Eko

Klimosz: Duo NG, Combi

- Wielopaliwowe:

Klimosz: Viadrus Hercules U22Viadrus Hercules U22 Basic, MultiDuo NG, MultiCombi

 

Uniwersalny kocioł typu KWK z górnym spalaniem paliw Zębiec
Kocioł KWK (o mocy 12, 16, 25 kW) wyróżnia się wysoką efektywnością spalania i sprawnością do 82%. Ruchomy ruszt żeliwny umożliwia szybkie i skuteczne odpopielenie.
Orientacyjny koszt urządzenia: WYCOFANY zł netto
Kocioł typu KU z górnym spalaniem paliw Zębiec
Kocioł KU o mocy 6 kW z górnym spalaniem paliw stałych jest wykonany z wysokiej klasy materiałów. Unikatowa budowa i optymalne ułożenie kierownic spalin pozwala na efektyny odbiór ciepła.
Orientacyjny koszt urządzenia: WYCOFANY zł netto
Kocioł typu SWK z górnym spalaniem paliw Zębiec
Kocioł typu SWK z górnym spalaniem paliw stałych (o mocy 10, 14, 21, 28, 35, 44 kW) wykonany wyłącznie z atestowanych blach co gwarantuje jego niezawodność. Wyróżnia się wysoką sprawnością grzewczą (do 82%).
Orientacyjny koszt urządzenia: WYCOFANY zł netto
Kocioł typu KP z podajnikiem Zębiec
Kocioł KP (o mocy 15, 20, 30, 50 kW) to doskonała alternatywa dla pieców gazowych i olejowych. Jest trwały i prosty w obsłudze. Płynny system sterowania pracą automatycznie dobiera optymalną na aktualne zapotrzebowanie ilość paliwa.
Orientacyjny koszt urządzenia: 8550 zł netto
Kocioł miałowy KMW Zębiec
Kocioł typu KMW górnego spalania firmy Zębiec (o mocy 16, 23, 30 kW) jest przystosowany do używania miału węglowego jako paliwa. Urządzenie wyposażone w wentylator nadmuchowy i sterownik regulujący proces spalania.
Orientacyjny koszt urządzenia: WYCOFANY zł netto
Kocioł typu KWKD Zębiec
Kocioł KWKD Zębiec (o mocy 15 i 22 kW) z dolnym obiegiem spalania i dużą komorą paleniska jest bardzo prosty w obsłudze. Płaszcz izolacyjny wykonany z kaset blaszanych i wyłożonych wełną mineralną zabezpiecza urządzenie przed stratami cieplnymi.
Orientacyjny koszt urządzenia: WYCOFANY zł netto
Dwupaleniskowy kocioł Merkury z górnym spalaniem Zębiec
Kocioł Merkury (o mocy 14, 18,25, 35 kW) z górnym spalaniem paliw i systemem automatycznego doboru optymalnej ilości paliw i powietrza to nowoczesny produkt z linii SuperNova. Jego zaletą jest możliwość zdalnej regulacji ustawień przez internet lub SMS.
Orientacyjny koszt urządzenia: 8900 zł netto
Kocioł Wenus Zębiec
Kocioł Wenus Zębiec (o mocy 10, 15, 21, 30, 50 kW) z linii SuperNova jest bardzo wydajny. Wyróżnia się wysoką sprawnością grzewczą (do 82%) i bardzo dobrą jakością wykonania.
Orientacyjny koszt urządzenia: WYCOFANY zł netto
Kocioł Jowisz z górnym spalaniem Zębiec
Kocioł Jowisz z górnym spaleniem (o mocy 14 i 20 kW) jest wykonany z wysokiej jakości materiału. Wyróżnia się dużą efektywnością spalania i sprawnością do 82%.
Orientacyjny koszt urządzenia: WYCOFANY zł netto
Kocioł Ogniwo Eko
Kocioł Ogniwo Eko do pracy w instalacjach w systemie otwartym z obiegiem grawitacyjnym i wymuszonym wyróżnia się wysoką sprawnością grzewczą (powyżej 90%) i niską emisją substancji szkodliwych do środowiska potwierdzoną „znakiem bezpieczeństwa ekologicznego".
Orientacyjny koszt urządzenia: 8500 zł netto
Kocioł Ogniwo S6WC
Kocioł wodny centralnego ogrzewania Ogniwo S6WC do pracy w instalacjach w systemie otwartym z obiegiem grawitacyjnym i wymuszonym jest wykonany z wysokiej jakości materiałów co gwarantuje długą i bezawaryjną eksploatację.
Orientacyjny koszt urządzenia: WYCOFANY zł netto
Kocioł ogniwo S7WC
Kocioł wodny centralnego ogrzewania Ogniwo S7WC do pracy w instalacjach w systemie otwartym z obiegiem grawitacyjnym i wymuszonym jest wykonany z wysokiej jakości materiałów co gwarantuje długą i bezawaryjną eksploatację.
Orientacyjny koszt urządzenia: WYCOFANY zł netto
Kocioł górnego spalania Viadrus Hercules U22 Klimosz
Kocioł grzewczy górnego spalania z żeliwnym wymiennikiem przystosowanym do spalania wszystkich rodzajów paliw stałych.
Orientacyjny koszt urządzenia: WYCOFANY zł netto
Kocioł Viadrus Hercules U22 Basic Klimosz
Kocioł górnego spalania Viadrus Hercules U22 z żeliwnym wymiennikiem i wodnym rusztem jest przystosowanym do montażu w zamkniętym i otwartym systemie grzewczym.
Orientacyjny koszt urządzenia: WYCOFANY zł netto
Kocioł górnego spalania Viadrus Hercules U26 Klimosz
Kocioł grzewczy górnego spalania Viadrus Hercules U26 jest przystosowany do pracy w instalacjach z wymuszonym i grawitacyjnym obiegiem wody. Jego niewątpliwą zaletą jest duża komora spalania.
Orientacyjny koszt urządzenia: WYCOFANY zł netto
Kocioł dolnego spalania Viadrus Hercules U24 Klimosz
Kocioł dolnego spalania Viadrus Hercules U24 jest przystosowany do pracy w instalacjach z wymuszonym i grawitacyjnym obiegiem wody. Żeliwny wymiennik chroni urządzenie przed korozją.
Orientacyjny koszt urządzenia: WYCOFANY zł netto
Dwupaleniskowy kocioł Duo NG Klimosz
Dwupaleniskowy kocioł Klimosz Duo NG z automatycznym podawaniem paliwa i żeliwnym palnikiem retortorowym  przeznaczony jest do spalania ekogroszku oraz pelet.
Orientacyjny koszt urządzenia: 9200 zł netto
Dwupaleniskowy kocioł Combi Klimosz
Kocioł z automatycznym podawaniem paliwa Klimosz Combi cechuje wysoka sprawność, prosta i szybka obsługa oraz ekonomiczna eksploatacja
Orientacyjny koszt urządzenia: 10 800 zł netto
Dwupaleniskowy kocioł MultiDuo NG Klimosz
Kocioł z automatycznym podawaniem paliwa Klimosz MultiDuo do spalania groszku, węgla brunatnego, miału węglowego, pelet oraz eko-groszku. Urządzenie wyróżnia się wysoką sprawnością grzewczą i niską emisją szkodliwych substancji do środowiska.
Orientacyjny koszt urządzenia: 9700 zł netto
Dwupaleniskowy kocioł MultCombi NG Klimosz
Klimosz Multicombi NG z żeliwnym wymiennikiem i stalowym palnikiem rynnowym oraz zastosowanie sprawdzonej od wielu lat konstrukcji zapewnia trwałą i ekonomiczną eksploatację.
Orientacyjny koszt urządzenia: 12 000 zł netto
f